info@asenasilah.com

KURUMSAL

Asena Silah Sanayi 20 yılı aşan üretim tarihi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli avcı dostlarımız ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren kaliteye son derece önem vermektedir.

1994 yılında ilk olarak pompalı tüfek ile üretime başlayan firmamız , kısa bir zaman sonra 1996 yılında gazlı yarı otomatik av tüfeğini üretme başarısını göstermiş ve yarı otomatik tüfek üretiminde ilk sıralarda yer almıştır. Av tüfeği üzerinde çalışmalarını sürdüren firmamız 1997 yılında döner başlıklı av tüfeğini üreterek üstün başarı göstermiştir. 2005 yılında tek kırma ile üretime devam eden firmamız 2015 yılının ilk aylarında Ttürkiye’de ilk olarak 20 kalibre şarjörlü tüfek üretimini başarıyla tamamlamış ve siz değerli dostlarımıza sunmuştur.

Çalışmalara ara vermeden devam eden firmamız 12 kalibre şarjörlü av tüfeğiyle üretimine devam etmiş ve zorlu bir çalışma olan 12 kalibre şarjörlü tüfeği alüminyum gövde olarak üretmeye başlamıştır.

Firmamız, orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde bir çok alanda kendini ispatlamış ve bayilik sistemiyle çalışmaya önem vermiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

“Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile çalışan Asena Silah Sanayi, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğiniz için teşekkür eder, sizlere bugün ve gelecekte de hizmet vermeye devam edeceği taahhütünü verir.

FİRMAMIZ 1997’ DEN BUGÜNE BAYİLİK SİSTEMİYLE ÇALIŞMAKTADIR.
PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR.

Asena Silah Sanayi 2016